av Håkan Jönson
Åtkomstkoder och digitalt tilläggsmaterial garanteras inte med begagnade böcker
I juli 2004 släpptes boken En kompanjonbok till Forskningsetik och perspektivval : femton texter till Rosmari Eliasson-Lappalainen skriven av Håkan Jönson. Det är den 1a upplagan av kursboken. Den är skriven på svenska och består av 226 sidor djupgående information om samhälle och politik. Förlaget bakom boken är Studentlitteratur AB som har sitt säte i Lund.
Köp boken En kompanjonbok till Forskningsetik och perspektivval : femton texter till Rosmari Eliasson-Lappalainen på Studentapan och spara pengar.
Harvard
Oxford
APA
Vancouver
Begagnad
-
Helt ny
-
Varje vecka tillkommer tusentals nya säljare på Studentapan. Bevaka boken så får du meddelande när den finns tillgänglig igen.
Ingen har recenserat den här boken ännu.
Cookies och dataskydd
Studentapan använder cookies för att skapa en säker och skräddarsydd upplevelse, samt för annonsering och för att analysera trafiken på webbsidan.